Mercer Türkiye Kariyer

Mercer Türkiye Kariyer

Mercer dünyanın lider insan kaynakları yönetim danışmanlığı şirketi olarak, şirketlere insan kaynağının iş hedeflerine ulaşmadaki gücünü ve katkısını artıracak çözümler sunar.

 

Zorlukları seviyor, yeni fikirler üretmekten zevk alıyor, sorunlara çözümler bulmaktan ve insanlarla yakın ilişkiler kurmaktan hoşlanıyorsanız sizi Mercer’daki iş imkanlarını değerlendirmeye davet ediyoruz.

 

Mercer olarak birlikte çalıştığımız şirketlere onları ileriye götürecek, geliştirecek ve iş sonuçlarına ulaşmalarında destek olacak çözümler sunarken bunu ancak bünyemizdeki yetenekli, istekli ve yaratıcı çalışanlarla başarabileceğimizin farkındayız. Mercer toplam ödül kavramını benimsemekte ve sadece ücret değil çeşitli yan haklarla donatılmış zengin bir ödül paketi sunmaktadır.

 

MERCER İÇİN ÇALIŞMAK:

 • Dünyanın lider ve önde gelen şirketlerinin en önemli iş stratejilerini ve hedeflerini gerçekleştirmelerinde onlara destek olmak demektir. Fortune 100 şirket listesindeki şirketlerin yüzde doksanı Mercer’ın müşterileri arasında yer almaktadır.
 • Alanlarında en iyi ve en yetenekli kişilerle birlikte çalışmak demektir. Mercer’da çalışanlar hem müşterilerin hem de Mercer’ın kendi belirlediği yüksek standartlarla iş yapmayı hedeflemektedir.
 • Kişisel ve profesyonel gelişim için geniş imkanların sunulduğu bir şirkette çalışmak demektir.
 • İşini en yüksek standartlarda ve etik kurallar çerçevesinde yapan bir şirkette çalışmak demektir.
  Mercer’ın sunduğu imkanlardan bazılarını aşağıda özetlenmiştir:
 • Rekabetçi maaş ve toplam ücret paketi
 • Geniş sağlık sigortası imkanları - Emeklilik planları
 • Hayat sigortası
 • Ulaşım imkanları
 • Eğitim desteği
 • Profesyonel gelişim eğitimleri

 

Hangi kariyer yolunu seçerseniz seçin Mercer kariyerinizin her aşamasında yanınızda olacaktır. İster yeni mezun, ister iş hayatında yeni heyecanlar arayan ve değişik tecrübeler edinmek isteyen tecrübeli bir danışman ya da üst düzeyde görev almaya hazır bir yönetici olun, Mercer’ın dünya çapındaki eğitim imkanları ve gelişim programları sizi kariyerinizin gelişmesinde ve ilerlemesinde destekleyecektir.

 

Mercer sürekli gelişim ve eğitim konusuna büyük önem vermektedir.

 

Mercer’ın içindeki gelişim imkanlarından online eğitimler, uzman kişiler tarafından sunulan eğitimler, farklı iş kolları içerisinde sunulan uzmanlık eğitimleri, sertifika programları gibi eğitimlerle hem bilgilerinizi artırmanız hem de yeni beceriler kazanmanız hedeflenmektedir.

 

Dünyanın lider ve önde gelen şirketleri için doğru insan kaynakları stratejileri ve uygulamaları belirlemek teknik uzmanlık, yenilikçi düşünce, enerji ve başarma isteği gerektirmektedir. Şirketlerin doğru çözümleri bulması Mercer’in en büyük arzusudur. Mercer şirketlere insan kaynaklarının her alanında çözümler sunan dünyanın lider danışmanlık şirketidir.

 

 

İŞ BAŞVURULARI

Mercer Türkiye’nin iş ve staj olanaklarını görmek için www.kariyer.net websitesinde “Mercer” anahtar kelimesi ile arama yapmanız ve ilan mevcut ise başvurunuzu bu site üzerinden tamamlamanız rica olunur.