Goncagül Çamur Uğurlu

Lider Profili

Goncagül Çamur Uğurlu

Proje Müdürü, Kariyer

Kariyer

Goncagül, 2011 yılından bu yana Mercer’da Yetenek Yönetimi ve Toplam Ödüllendirme İş Biriminde «Yetenek Yönetimi ve Toplam Ödüllendirme Türkiye Lideri / Kıdemli Danışman» olarak görevini sürdürmektedir.

 

Goncagül İK Danışmanlığında, İş Değerleme ve Kademelendirme, Kariyer Yolu Haritaları, Baz Ücret Sistemi Tasarımı, Performans ve Satış Prim Sistemleri Tasarımı, Performans Yönetimi ve Yetkinlik Modeli Tasarımı ve Birleşme & Satınalma gibi konularda uzmanlık kazanmıştır. Bu sorumluluklarının yanında, Mercer Ücret Araştırmaları, Üst Düzey Ücretlendirme ve Global Mobilite / Expat Yönetimi Danışmanlığı süreçlerini de yönetmektedir.

 

Mercer’e katılmadan önce, bir bankanın İnsan Kaynakları Departmanında Yetenek Yönetimi ve bir danışmanlık firmasında İşe alım süreçlerinde deneyim kazanmıştır.

 

Mercer’de ağırlıklı olarak hızlı tüketim, bilgi teknolojileri, otomotiv, finansal hizmetler ve perakende sektörlerinde deneyim sahibidir.

 

Goncagül, yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi İşletme Yöneticiliği bölümünde, lisans eğitimini ise Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik bölümünde tamamlamıştır.