Güneş Nalbantoğlu

Lider Profili

Güneş Nalbantoğlu

Müdür, Kariyer Ürünleri

Kariyer

Güneş Mercer Kariyer Ekibinde Bilgi Hizmetleri ve Mobility lideri olarak çalışmaktadır. Toplam Ödüllendirme, Bilgi Hizmetleri ve  Mobility süreçlerinde hem Türkiye içerisinde hem de uluslararası bir çok proje ve araştırma yönetmiştir.

 

Güneş kariyerine Ekoten Tekstil’de süreç geliştirme Mühendisi Olarak başladı. 1 Yıllık üretim tecrübesinin ardından DataExpert’te İK yönetim danışmanlığı serüveni başladı. Burada 10 ay işe alım danışmanı olarak çalıştı. Daha sonra 2013 yılında Korn Ferry’ ye Ücret ve Yetenek Yönetimi danışmanı olarak geçti ve 4 yıl burada çalıştı.

 

Güneş Türkiye ve EMEA bölgesi içerisinde bir çok sektörden organizasyona Ücret ve Yan Hak Yönetimi, Karşılaştırma Analizleri, İş Değerlendirme, Kademelendirme, Baz Ücret Yönetim Aracı Tasarımı, Kısa Vadeli Teşvik Planları Kurgulanması ve Uluslararası Görevlendirme Süreçleri Yönetimi konularında hedeflerini gerçekleştirmek için destek olmaktadır.

 

7 yıldır Türkiye’de Ücret ve Yan Haklar Araştırması Süreçlerinin sorumluuğunu üstlenmektedir. Tüm sektörlerden 700 ün üzerinde organizasyona Toplam Ödüllendirme süreçlerinin kurgulanması ve yönetilmesi konularında destek olmaktadır.

 

Türkiye ve Azerbaycan Bölgesinde İlaç, FMCG, Otomotiv, Perakende, Tekstil ve Medikal Cihaz sektörlerinde bir çok İş Değerlendirme, Kademelendirme ve Ücret Yönetim Sistemi projesine liderlik etmiştir. Türkiye ve Azerbaycan’ın en büyük  çok uluslu holdinglerinin Global Mobility süreçlerini tasarlamalarında ve yönetmelerinde destek olmaktadır.