Mercer olarak parlak bir gelecek kuracağımıza inanıyoruz.

 

Birlikte, iş hayatını yeniden tanımlıyor, emeklilik ve yatırım getirilerini yeniden şekillendiriyor, sağlık ve refaha ulaşmanızı sağlıyoruz. Bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Verileri çözümlüyor, insan eliyle uyguluyor, fikirleri eyleme dönüştürüp değişimin fitilini ateşliyoruz.

 

Müşterilerimiz, iş arkadaşlarımız ve topluluklarımız için sağlıklı ve sürdürülebilir bir gelecek amacıyla 75 yılı aşkın bir süredir güvenilir tavsiye ve çözümler sunuyoruz.

 

Ekonomi ve empatinin insanların hayatında fark yarattığı bir dünyaya hoş geldiniz.

 

Parlak yarınlara.

Ödüller

Müşterilerimiz ve çalışanları için parlak bir gelecek yaratma konusundaki başarılarımız hakkında daha fazla bilgi.

Yerel Liderler

Mercer, Şubat 2001 tarihinden bu yana Türkiye'de İnsanKaynakları yönetim danışmanlığı alanında faaliyet göstermektedir. İstanbul ve İzmir’de bulunan 40 kişiye yakın kadrosu ile çokuluslu ve yerel firmalara insan kaynaklarının optimizasyonuna yönelik hizmetler sunmaktadır. Başlıca destek konuları yetenek danışmanlığı, Yan Haklar Esnek YanHaklar danışmanlığı, emeklilik ve aktüeryal değerleme merkezidir. Türkiye'de Mercer Danışmanlık A.Ş ve Mercer Sigorta Brokerliği A.Ş olmak üzere iki ticari ünvan altında faaliyet göstermektedir.

Küresel liderlik

Yönetici ekibimiz dünya genelindeki 25.000 iş arkadaşımızın gündemini belirliyor. Şirketimizin bugünkü itici gücünü ve yarın ulaşacağı yeri temsil ediyorlar. En iyi fikirlerin düşünce ve deneyim çeşitliliğinden geldiğine inanıyoruz. Dünya genelindeki binlerce iş arkadaşımız gibi, yönetici ekibimiz de sahip olduğu özgün bakış açıları, geçmiş ve deneyimlerin bir araya gelmesiyle yenilikçi ve çığır açan fikir ve çözümleri ortaya koyuyor. Farklı altyapılardan yöneticilerimiz, şirketi ileri taşırken hizmet verdiğimiz kişilerin yaşamında fark yaratma tutkusunu paylaşıyor.

Geçmiş

Başından beri, insanların geleceği önceliğimiz oldu. 1945’te Kanada’da kurulan William M. Mercer, Ltd aktüerya-sosyal yardımlar ve sigorta danışmanlığı alanlarında hızla ilerleme kaydetti. 1959 yılında Marsh & McLennan Companies tarafından satın alındı ve bu şirketin çalışan sosyal yardımları departmanı ile birleşti. Satın almalarla büyüyen şirket sağlık, emeklilik, yatırım ve yetenek alanında küresel bir lider oldu.

Zamanın değişimiyle şirketimiz gelişirken, temel amacımız değişmeden devam etti: İnsanların hayatlarında fark yaratmak. Nesiller boyunca, müşterilerimize eyleme geçirilebilir içgörüler ve ileriye dönük çözümler sunarken küresel erişimimiz ve kaynaklarımızın genişlemesiyle yeteneklerimizi de artırdık. Bugün dünyada 130 ayrı pazarda hizmet veren müşterilerle çalışan Mercer, onların çalışanlarına parlak bir gelecek sunmasına yardımcı oluyor.

Marsh McLennan

Mercer olarak, müşterilerimiz, iş arkadaşlarımız ve topluluklarımıza parlak bir gelecek konusunda bilgi, tavsiye ve teknoloji çözümleri sunuyoruz. Birlikte, iş hayatını yeniden tanımlıyor, emeklilik ve yatırım getirilerini yeniden şekillendiriyor, sağlık ve refaha erişim sağlıyoruz. Mercer, 44 ülkede yerleşik 25.000’den fazla çalışanla 130’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Mercer, 76.000 çalışanı ve yaklaşık 17 milyar dolar gelirle risk, strateji ve çalışan yönetimi konusunda hizmet veren dünya çapında lider bir kuruluş olan Marsh McLennan (NYSE:MMC) bünyesinde yer alır. Marsh, Guy Carpenter ve Oliver Wyman gibi pazar lideri şirketleri ile müşterilerinin giderek değişken ve karmaşık hale gelen bir ortamda yönlerini çizmesine yardımcı olur. 


View our Important Notices