Mercer College Turkey 2017 Eğitimleri

Mercer College

MERCER COLLEGE TURKEY 2017 EĞİTİM PROGRAMI

Mercer College, 2017 yılında, insan kaynakları profesyonellerine yönelik programlarına 5 eğitimle devam ediyor.

Türkiye’de şimdiye kadar 260 firmadan 700’e yakın insan kaynakları profesyonelinin katıldığı Mercer College, insan kaynakları alanında olan gelişmeleri de baz alarak ve yeniliklerle programına devam etmektedir. Mercer College, Mercer’ın dünya çapında yürüttüğü insan kaynakları profesyonelleri ve yöneticilere yönelik eğitim programlarıdır.

Eğitimler, insan kaynakları profesyonellerinin ve yöneticilerin kişisel ve yönetimsel becerilerini geliştirmeye yönelik olarak hazırlanmıştır. Mercer College, Asya Pasifik, Avustralya, Fransa ve Orta Doğu’da insan kaynakları yönetiminin her alanını kapsayan eğitimler vermektedir.

Eğitmen Danışmanlar

Can Suntay — Mercer Türkiye Yan Haklar Danışmanlığı Birim Yöneticisi

Can Suntay, Yan Haklar Danışmanlığı Birim Yöneticisidir. Kasım 2004’te katıldığı Mercer’da bugüne kadar değişik sektörlerden bir çok şirkete alanında çalışmalar yürütmüş ve danışmanlık yapmaktadır. Mercer’a katılmadan önce Aegon Emeklilik şirketinde Bireysel ve Kurumsal Satış alanlarında birim yöneticiliği yapmıştır. Kendisi aynı zamanda 2004’ten beri T.C. Hazine Müsteşarlığı tarafından yetkili bireysel emeklilik aracısıdır.

Yan Haklar Danışmanlığı alanındaki sorumluluklarının yanı sıra Mercer hizmetlerini tanıtma, pazarlama ve satışı alanında sorumluluklar taşımaktadır. Can insan kaynaklarının farklı konuları kapsayan projelerde çalışmaktadır ve uzmanlığını şu alanlarda geliştirmektedir: esnek yan haklar programları tasarımı ve yapılandırması, emeklilik planı tasarımı ve yapılandırması,yan haklar piyasa karşılaştırması, yan haklar bütçelemesi ve kurumlara olan maliyetlerin hesaplanması, yan haklar memnuniyet anketi tasarım ve çalışmaları, yan haklar hizmet sağlayıcı seçimi ve hizmet/performans karşılaştırması. Can, İstanbul Bilgi Universitesi’nden işletme dalında yüksek lisans (MBA) derecesine sahip olup, Bilkent Üniversitesi (Ankara) İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur.


Goncagül Çamur — Mercer Türkiye Yetenek ve Bilgi Çözümleri Müdürü

Goncagül, 2011 yılından bu yana Mercer’da Yetenek ve Bilgi Çözümleri bölümünde Yönetici olarak görevini sürdürmektedir. Mercer’dan önce uluslararası bir bankanın insan kaynakları fonksiyonunda işe alım ve yetenek yönetimi konularında deneyim kazanmıştır. Profesyonel kariyeri öncesinde danışmanlık sektöründe stajını tamamlamıştır.

Mercer’de ağırlıklı olarak hızlı tüketim, bilgi teknolojileri, otomotiv ve tekstil gibi çeşitli sektörlerde pozisyon değerlendirme, kademelendirme ve ücret yönetimi sistemleri tasarımı projelerinde yer almıştır. Bu projelerin yanısıra, Mercer’ın Genel Sektör ve Sektöre Özel Ücret Araştırmalarının gerçekleştirilmesi, mobil iş gücü yönetimi, pozisyon fiyatlandırma gibi araştırma ve ürünlerini içeren Bilgi Hizmetleri’nin müşterilere sağlanması görevini üstlenmektedir. Goncagül, yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi İşletme Yöneticiliği bölümünde, lisans eğitimini ise Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik bölümünde tamamlamıştır.

Bazı eğitimlerde yabancı danışmalarımız yer alacaktır, danışmanlarımızın listesi aşağıdadır:

    Nuno Gomes — Mercer Ortadoğu ve Türkiye İnsan Kaynakları Bilgi Çözümleri Lideri
    Rob Thissen — Mercer Ortadoğu ve Türkiye Mobilite Müdürü
    Rania Abushukur — Mercer Ortadoğu Yetenek ve Bilgi Çözümleri Lideri  

Fiyatlar, İndirimler ve Ödemeler

Mercer College Turkey 2017 Eğitimleri      

Eğitim Süresi

Tarih

İndirimli Fiyat

Fiyat

Eğitim Yeri

Etkin Yan Haklar Yönetimi 1 gün

5 Mayıs 2017       

1040TL + KDV               

1300TL + KDV       

İstanbul

Mobil İş Gücü Yönetimi

1 gün

24 Ekim 2017

1040TL + KDV               

1300TL + KDV       

İstanbul

Uluslararası Pozisyon Değerlendirme

1 gün

13 Ekim 2017

1040TL + KDV

1300TL + KDV

İzmir

Uluslararası Pozisyon Değerlendirme

1 gün

19 Ekim 2017

1040TL + KDV

1300TL + KDV

İstanbul

Etkin Ücret Yönetimi ve Yan Haklar

2 gün

26 - 27 Ekim 2017

1300TL + KDV

1625TL + KDV

İzmir
           
  1. Erken katılım indirimi: Ekim ve Kasım eğitimlerinde 15 Eylül 2017'ye kadar kayıt olmanız ve ödemenizi tamamlamanız durumunda %20’lik bir indirime hak kazanacaksınız.
  2. Grup indirimi: Aynı şirketten 3 ya da daha fazla eğitime katılım olması durumunda 4. kişi ücretsiz katılım sağlayabilecektir.
  3. Mercer College faturaları eğitim ücreti ödendikten sonra katılımcı firmaya gönderilebilmektedir.

Eğitim Mekanları

İstanbul: Swissotel Oteli
İzmir: Key Otel


Not: Eğitim materyalleri eğitmene göre İngilizce ya da Türkçe olabilecektir. Destek materyalleri İngilizce olabilecektir. Eğitimlerde simultane tercüme hizmeti bulunmamaktadır. Mercer eğitimcilerde ve mekanda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Mercer College Katılım ve İptal Şartları

Mercer College eğitimlerine katılım onayı Mercer tarafından verilir. Eğitim tarihinden 15 gün öncesine kadar yazılı olarak gerçekleşen iptallerde katılımcıya/ katılımcı firmaya ödemenin tamamı geri verilir. Eğitim tarihinden 14 gün ve öncesi gerçekleşen yazılı iptallerde katılımcı/katılımcı firmaya geri ödeme yapılmayacaktır. Erken ödemelerde, indirimin geçerli olabilmesi için belirtilen tarihe kadar ödemenin tamamlanması gerekmektedir.

  Bizimle İletişime Geçiniz
İletişime geçmek için formu doldurunuz.
*Zorunlu Alanlar