Mercer | 2016 Genel Sektör Ücret Araştırması İş Gücü Analizleri

Mercer | 2016 Genel Sektör Ücret Araştırması İş Gücü Analizleri

Bİlgİ Çözümlerİ

MERCER 2016 GENEL SEKTÖR ÜCRET ARAŞTIRMASI İŞGÜCÜ ANALİZLERİ

Her yıl dünya genelinde yaklaşık 700 araştırma gerçekleştiren Mercer, 2016 yılında gerçekleştirilen Genel Sektör Ücret Araştırması sonuçlarından elde ettiği veriler ile işgücü metrikleri konusu özelinde dikkat çeken analizler gerçekleştirdi.

Tüm dünyada 40’tan fazla ülkede 25 binin üzerinde kurum müşterisine hizmet veren lider insan kaynakları yönetim danışmanlığı firması Mercer, 2016 yılında Türkiye’de gerçekleştirilen Genel Sektör Ücret Araştırması katılımcılarının sağlamış olduğu veriler çerçevesinde jenerasyon ve cinsiyet bazlı işgücü analizlerini yayınladı.

Araştırma kapsamında, 2016 yılında ilaç, hızlı tüketim ürünleri, dayanıklı tüketim malları, hizmet, lojistik, enerji, üretim, perakende, madencilik, sigorta, otomobil ve teknoloji sektörlerinde faaliyet gösteren (%15’ı yerli, %85’ı yabancı sermayeli şirketler olacak şekilde) 251 firmada çalışan 37 bin 54 kişinin yaptıkları seçimler analiz edildi.

Mercer 2016 Genel Sektör Ücret Araştırması İşgücü Analizleri raporunu indirmek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

  Bizimle İletişime Geçiniz
Mercer 2016 Genel Sektör Ücret Araştırması İşgücü Analizleri'ni indirmek için ya da konu ile ilgili sorularınız için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
*Zorunlu Alanlar