Mercer | Mercer Türkiye Okan Sezer’i İş Ortağı Olarak Bünyesine Kattı

Mercer | Mercer Türkiye Okan Sezer’i İş Ortağı Olarak Bünyesine Kattı

Mercer Türkiye

Mercer Türkİye Sektörün Deneyİmlİ İsmİ Okan Sezer’İ İş Ortağı Olarak Bünyesİne Kattı

Lider insan kaynakları danışmanlık firması Mercer, sektörün deneyimli ismi Okan Sezer’i bünyesine iş ortağı olarak aldı. Okan Sezer, Mercer’ın Türkiye genelinde danışmanlık hizmetlerine destek vermek için Ocak ayında görevine başladı.

Boğaziçi Üniversitesi Fizik bölümünden 1984 yılında mezun olan Okan Sezer, 1996-2002 yılları arası Schneider Electric’de İnsan Kaynakları ve Kalite Müdürülüğü, 2002-2006 yılları arası Eldor İnsan Kaynakları Direktörlüğü, 2006-2014 yılları arasında Işıkkent Eğitim Kampüsü  Genel Müdürlüğü, 2014-2016 yılları arası  tekrar daha geniş bir kapsam ile Eldor Türkiye ve Türkiye dışı operasyonları İnsan Kaynakları Direktörlügü gibi çeşitli görevlerde bulundu. Kurumsal firmalarda ki görevlerinin yanısıra PERYÖN (Personel Yöneticileri Derneği) Ege Bölge Şubesi Başkanlığı,  KalDer (Kalite Derneği) İzmir Şubesi Yönetim Kurulu  üyeliği, İzmir Kalkınma Kurulu Üyesi ve 2005-2012 tarihleri arasında 7 yıl süreyle Ege Çağdaş Eğitim Vakfı (EÇEV) Yönetim Kurulu Başkanı olarak sivil toplumda görev aldı.

Sezer, toplam 32 senelik kariyeri süresince çeşitli eğitim ve danışmanlık projelerini yönetmiş ve farklı firmaların Türkiye dışında İtalya Çin, Brezilya ve ABD’deki ülkelerdeki  birimlerinin global İK yapılanması çalışmalarını gerçekleştirmiştir.

  Bizimle İletişme Geçiniz
Hizmet ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
*Zorunlu Alanlar