Hizmetler

Hizmetler

Services

İnsan Kaynakları yönetim danışmanlığı alanının lider firması Mercer, 40'tan fazla ülkede faaliyetleri ve 20.000 çalışanıyla 25.000'den fazla müşterisine hizmet vermektedir. Mercer dünyanın önde gelen lider fimalrı ve devlet kuruluşlarının yanı sıra büyümekte olan firmalara da danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Mercer, William Manson Mercer tarafından 1945 yılında Kanada Vancouver'da kurulmuş ve 1975 yılında Marsh & McLennan Companies (NYSE: MMC) grubunun bir üyesi olmuştur.

Yetenek

Yetenek - Araştırma ve Bilgi Hizmetleri Birimi, ücretlendirme, yan haklar, üst düzey ücret uygulamaları ve yurtdışına gönderilen çalışanların (expatriate) ücretlendirilmesi konularında insan kaynakları yöneticilerinin ihtiyaç duyduğu güvenilir araştırma sonuçları ve bilgileri sağlar.

ARAŞTIRMA VE BİLGİ HİZMETLERİ HAKKINDA DAHA FAZLA

Yan Haklar Danışmanlığı

Yan Haklar Danışlmanlığı iş sonuçlarına katkıda bulunacak kişilerin şirkete yerleştirilmesinde, şirket içerisindeki yeteneklerin tutulmasında ve aidiyeti artırmada önemli rol oynayan yan hakların amaca uygun tasarımını, maliyet kontrolünün yapılmasını ve etkin iletişiminin sağlanması hedefler.

YAN HAKLAR DANIŞMANLIĞI HAKKINDA DAHA FAZLA

EMEKLİLİK

Emeklilik hizmetlerimiz arasında bireysel emeklilik planları programı kurulumu ve aktüeryal değerleme servisi bulunmaktadır.

EMEKLİLİK HİZMETLERİ HAKKINDA DAHA FAZLA

Yatırım Danışmanlığı

Mercer, fon (Sovereign fund), vakıf gelirleri, emeklilik fonları, bankalar, sigorta şirketleri ve diğer kurumsal yatırımcılara, yatırım danışmanlığı konusunda dünya standarlarında hizmet vermektedir.

YATIRIM DANIŞMANLIĞI HAKKINDA DAHA FAZLA

reFlex by Mercer - Esnek Yan Haklar Platformu

reflex by Mercer - Esnek Yan Haklar Platformu, Mercer'ın yeni jenerasyon esnek yan haklar online çözümü ve danışmanlık hizmetidir.

 

reFlex by Mercer hakkında daha fazla